• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Боја на очите-Кралицата Тифани Мат со бареминерали За Жени-0. Оз Сенка За Очи

Боја на очите-Кралицата Тифани Мат со бареминерали За Жени-0. Оз Сенка За Очи

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Нијансите на оваа сенка за очи се истовремено софистицирани и разиграни, богати и нежни, меки и впечатливи. Нивната природна конзистентност ги прави лесни за нанесување и беспрекорно мешање. Боја на очите-Кралицата Тифани Мат со бареминерали За Жени-0,02 мл Сенка за Очи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди