• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Луми Затемнување Безжично Бавно Ослободување Ткаенина Ролери сенка 30 x72

Луми Затемнување Безжично Бавно Ослободување Ткаенина Ролери сенка 30 x72

 
DEN 785.44

Количина на стоки
Достапно

Луми Мебел За Домови Безжичната Бавна сенка на Ролери Со Намалување на Големината е одличен додаток на секој декор во просторијата. Ткаенината внимателно се ткае со помош на полиестер, Со Бела подлога што ја блокира светлината и ја рефлектира топлината. Оперативниот механизам е надграден систем за бавно ослободување кој е целосно безжичен, што го прави погоден за домови со деца и домашни миленици. Тоа е исто така одлично решение за прозорци со многу големини. Материјалот за затемнување ја блокира природната светлина да влезе во просторијата кога нијансите се затворени. Монтирајте лесно внатре или надвор од рамката на прозорецот / вратата. Достапни големини на ширина во : 23", 27", 29", 30", 31", 32", 33", 34", 35", 36", 37", 39", 42", 48", 55", 60", 66", 72", 73";. Достапни бои во : Тегет, Бела, Темно Сина, Лен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди