• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чувајте Го Исланд-Серија Пластичен Вертикален Сортирач Со Гумена Основа, Одговара На Буква И Правна Хартија, Црна И Сива, 6-Пакет

Чувајте Го Исланд-Серија Пластичен Вертикален Сортирач Со Гумена Основа, Одговара На Буква И Правна Хартија, Црна И Сива, 6-Пакет

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Колекцијата додатоци За Биро Во Исланд е дизајнирана да одговара и да го подобри најширокиот опсег на работни места. Секоја единица има гумена основа за да одржува сѐ на место дури и во бурните денови. Двобојната шема на бои и мат финишот се она што додаваат современ изглед на колекцијата и ја разликуваат од стандардните додатоци за биро. Сторекс Гумени Зафат Вертикална Сортирач, 6-Пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди