• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка Калапи, Одговара 2017-Хонда Граѓански Хечбек Тип-Р

Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка Калапи, Одговара 2017-Хонда Граѓански Хечбек Тип-Р

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Калап За Решетка Од Страната На Возачот, Обоена Во Црна Боја, Хечбек И Тип-Р Модели. Тој е Дизајниран Да Го Замени Постоечкото Обликување На Решетката. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2020 Хонда Граѓански Хечбек Тип-Р.Проверете Дали Одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка Калапи, Одговара 2017-2020 Хонда Граѓански Хечбек Тип-Р Насликани Црна, Хечбек И Тип-Р Модели, Изработени ОД АПС Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди