• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастик Мичиген Прекрасно Од Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Мичиген Прекрасно Од Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Покажете ја вашата домашна државна гордост со нашата Маица За Мали Деца Од 1837 година, во чест на нејзината година на државност. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Michigan Прекрасно Од 1837 Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Индиго 4 T. Забава заминува подарок за вашиот син или ќерка напуштање дома и се упати кон колеџ!. Совршен подарок за секој роден или живее во Мичиген. Покажете ја вашата домашна државна гордост со нашата Маица За Мали Деца Од 1837 година, во чест на нејзината година на државност. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. лансинг сити роденден родно место мајчин потресен текст сувенир одмор дете предучилишна детска облека облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди