• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женските Велурни Тренерки на кинхвинг Комплети Пријатни Кадифни Дуксери Со Целосен Патент Дуксери Џогер Панталони Комплети За Совпаѓање На Салонот

Женските Велурни Тренерки на кинхвинг Комплети Пријатни Кадифни Дуксери Со Целосен Патент Дуксери Џогер Панталони Комплети За

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте не, благодарам! СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Женски Тренерки Со Висококвалитетна Велур Ткаенина, Повеќе Мека и Пријатна За Носење. О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Изработени од мека растеглива висококвалитетна ткаенина за брзо сушење. Про-кожа, еластична издржлива, го олеснува влечењето и многу удобна за носење. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Дуксерот Со Дизајн Со Качулка, Изгледа Повеќе Стилски и Дарежлив. Ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. ТРЕНДОВСКИ ОБЛЕКИ ЗА ЏОГЕР ЗА ВАС : Комплетот Тренерки Доаѓа Со Следниве Бои Што Треба да Ги Изберете : Комплети За Велур Салон/Сина Мека Еластична Лежалка За Половината/Црна Секојдневна Облека Од 2 Парчиња/Сиви Костуми За Џогирање Со Долги Панталони/Комплети За Џогер Со Розова Качулка/Вински Црвен Дуксер Со Долги Ракави. НЕКОЈ ПРАША. УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Дводелни Облеки За Жени/Велур Тренерки За Жени/Костуми За Џогирање Со Качулка За Жени/Долги Панталони За Пот Соодветни Комплети/Салон Со Долги ракави За Жени/Топол Џогер Комплет Со Врвка За Влечење/Секојдневен Дуксер Со Џебови/Комплет Панталони Во Еднобојна Боја За Жени/Удобна Салон за Жени. Тренерката од 2 Парчиња Може Да Ве Загрее За Време На Утринското Џогирање Наumn.


Карактеристики на понудата

Слични понуди