• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Генерац Гп3300и Засилувач 3300-Вати 149цц 50% Почетен Капацитет Инвертер Пренослив Генератор

Генерац Гп3300и Засилувач 3300-Вати 149цц 50% Почетен Капацитет Инвертер Пренослив Генератор

 
DEN 11184.00

Количина на стоки
Достапно

Тивка моќност на инверторот што ги намалува емисиите на звук и обезбедува оптимални перформанси лесни за носење со компактен и лесен вграден управувач-подготвен за да можете директно да се поврзете со вашитеenti И основни работи за напојување како климатизери до 13500 бутун едноставен за употреба бирање што ги интегрира функциите за стартување/стартување/запирање Со Одрекување Од Одговорност-ја зголемува електричната струја по потреба; над номиналниот излез При стартување на електрични мотори Генеракот gp3300i инвертер со напредна технологија powerrush обезбедува повеќе 50% повеќе почетен капацитет за вашиот rv најважен и други моторни управувано опрема-така што можете да направите повеќе СО ПОМАЛКУ. GP3300i има удобни дуплекс приклучоци, излез за вртење од 30 Засилувачи и USB порти за лесно поврзување и тивка моќност на инверторот, совршени за активности на отворено во компактно и лесно решение.


Карактеристики на понудата

Слични понуди