• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ауфмер Бралет За Жени Блузи Од Цевки За Облека, Женски Преголем Градник, Тенок Без Челичен Прстен, Чипка Со Гради, Традиционален Везен Градник

Ауфмер Бралет За Жени Блузи Од Цевки За Облека, Женски Преголем Градник, Тенок Без Челичен Прстен, Чипка Со Гради, Традиционален

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Женски Преголем Градник, Тенок Без Челичен Прстен, Чипка Со Гради, Традиционални Везени Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Фокусирајте се на совршена долна облека за вас.4.Ве прават супер и заводливи.5.Служете како ноќна облека . Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, Јака : В врат како да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Летен Заштеди Дозвола 2023 & Есенски Заштеди Празнични Зделки 2023! Со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. Ауфмер ветува дека ќе ви дозволи да го изберете најдоброто вклопување. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не). ❀ Нема долна жица и не поддржува стегање рамно. Вклучете Отстранливи Влошки, Прилагодливи Ремени, без Ознаки, Градник за Паѓање за Женски Изглед. ❀ Неверојатно удобни и Прилагодливи ремени и убава боја. Подобрете ги и ласкајте ги вашите облини, обезбедува удобно вклопување. ❀ Градник за спиење / дневна - - - Висококвалитетен лесен материјал СЕ ПРОТЕГА и СЕ ДВИЖИ со вас, нашиот материјал за дишење што ја отстранува влагата ќе ве одржува ладни и без пот. ❀ Цел ден удобност, дише и не затнат - - - тоа е комбинација на обликување и удобност, високата еластичност не е врзана, здраво печатење и боење и не е лесно да се избледи. ❀ Ве молиме, грижете се за вашиот градник со нежно миење на рацете и исушете го на решетка за да ја одржите неговата форма.


Карактеристики на понудата

Слични понуди