• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колорадо, Диви И Живописни Делукс Ѕид Календар

Колорадо, Диви И Живописни Делукс Ѕид Календар

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Колорадо нуди некои од највозбудливите глетки во Цела Америка. Со импозантни планини, бујни шуми и моќни реки, Колорадо изобилува со природна убавина. Може да се пофали со повеќе од 50 врвови со височини од 14.000 стапки или повисоки. Неговото ноќно небо исполнето со ѕвезди го прави невозможното да изгледа возможно. Со неверојатни фотографии Од кањоните Колорадос, месас и планинските масиви, овој луксузен ѕиден календар ја слави нескротливата убавина на Стогодишнината. Колорадо нуди некои од највозбудливите глетки во Цела Америка. Со импозантни планини, бујни шуми и моќни реки, Колорадо изобилува со природна убавина. Може да се пофали со повеќе од 50 врвови со височини од 14.000 стапки или повисоки. Неговото ноќно небо исполнето со ѕвезди го прави невозможното да изгледа возможно. Со неверојатни фотографии Од кањоните Колорадос, месас и планинските масиви, овој луксузен ѕиден календар ја слави нескротливата убавина на Стогодишнината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди