• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Токио Гул Канеки Кен Телефон Случај за iPhone Плус Про ма iPhone мини Про Макс

Токио Гул Канеки Кен Телефон Случај за iPhone Плус Про ма iPhone мини Про Макс

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ние дизајниравме сопствен случај на iphone. Уникатен дизајн iphone случај за мажи, жени, момчиња, девојчиња и деца, ќе добиете безброј комплименти бидејќи вашиот iphone случај е толку симпатичен и посебен. Лесна инсталација и отстранување. Мазната, но сепак отпорна на отпечатоци, обезбедува не само доволно тешко за да го одржите телефонот стабилен во раката, туку и отпорен на гребење. Овој случај е дебел само 89мм и лесен, лесен за инсталирање и отстранување. Поликарбонатниот материјал и флексибилната обвивка на тпу што апсорбира удари ќе го заштитат вашиот случај, така што се што треба да се грижите е вашиот следен голем уметнички проект. Кога ќе завршите, само не заборавајте да направите слика. Голем Роденден, Денот На Благодарноста, божиќ валентин Подарок идеја за аниме љубовник. ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН-Уникатен Персонализиран Цртан Модел Изгледот На Корицата Ја Прави Потребата Од Телефон И Го Прави Вашиот Мобилен Телефон Различен, Привлечен и Привлечен. ФУНКЦИОНАЛНА СТРУКТУРА-Совршено Тенок Одговара На Вашиот Мобилен Телефон Со Прецизни Исечоци за сите Копчиња и Порти и Лесен Пристап до сите Контроли и Карактеристики. ОБРАБОТКА НА НАЈВИСОКО НИВО - Секој Дизајн На Уметнички Дела Е Со Висока Резолуција и Се Печати Со Увезено Масло Погодно за Животната Средина На Лесна, Тенка и Нераскинлива Проѕирна Тпу Силиконска Пластика. Ја Одржува Бојата Жива И Светла За Цел Живот. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Флексибилно Издржливо Меко Куќиште За Гел ТПУ Го Штити Вашиот Телефон од Гребнатини, Нечистотија, Отпечаток од Прст и Го Минимизира Шокот При Контакт, Со Подигната Заштита На Усните На Рабовите, Гарантирајќи Го Вашиот Мобилен Телефон Сосема Нов Во Нормална Состојба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди