• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уметнички Рамки Рамка За Слика, Бела

Уметнички Рамки Рамка За Слика, Бела

 
DEN 526.08

Количина на стоки
Достапно

Врамете ги вашите слики или уметнички дела помеѓу два панели акрилик што се монтирани со ќор-сокак еден до два инчи од ѕидот. Целосната акрилна рамка е 20х24 и е идеална за слики до 16х20. Можете лесно да ја ажурирате вашата слика со одвртување на капачињата на држачите за ќор-сокак и отстранување на горниот слој на акрилик. Доаѓа во повеќе големини за слики од 4х6 до 24х36 и со 5 различни опции за боја на ќор-сокак. Поставете ја вашата уметност помеѓу два Акрилни панели од 20х24 инчи за елегантен, лебдечки дисплеј. Сместува разни Уметнички Дела или фотографии до 16х20 инчи. Може да се монтира во хоризонтални и вертикални ориентации. Вклучува Хардвер за монтирање На Црн Акрилен Ќор-сокак од 13х19мм. Вклучува образец и упатства за лесно склопување и закачување. Материјал : Акрилни панели и метален хардвер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди