• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нови Обични Дуксери СО Бод 3д Печатени Мажи Жени Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Улична Облека Момче Девојче

Нови Обични Дуксери СО Бод 3д Печатени Мажи Жени Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Улична Облека Момче Девојче

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Бод 3Д Дуксери. Печатени модни дуксери. Стилски и трендовски модел, моделот е светла, јасна и привлечна. Вашиот дуксер ќе биде поличен и позабавен, многу привлекува око и изгледа добро во толпата. Затворање : повлекување. Повик. Унисекс и совршена пригода : Погоден За секојдневниот живот, пешачење, спорт, активности на отворено, клубови, забави и многу повеќе, може да се користи и како подарок за мажи, жени и тинејџерки и момчиња. Удобен материјал и нега на перење : висококвалитетна, свиленкаста и удобна за носење. Големини : . Дете : 100-170см. Возрасни : XXS-8 XL Секојдневен. Затворање : повлекување. Печатени модни дуксери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди