• Најдобра цена
  • Неодамнешно
TRCompare Женска Секси Чипка Притисни Градник Поместена Цветна Контура Долна Жица Лесно Наредени Нурнува Градник-red34d

TRCompare Женска Секси Чипка Притисни Градник Поместена Цветна Контура Долна Жица Лесно Наредени Нурнува Градник-red34d

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

- Професионален тим кој се фокусира на дизајн, производство и промоција на долна облека. Посветуваме големо внимание на женската убавина одвнатре кон надвор, се надеваме дека нашата уникатна долна облека за дизајн им помага на жените да бидат самоуверени и прекрасни. За повеќе секси финиш и соодветен варијантен стил на облека, силно ја препорачуваме Оваа Секси Цветна Контура Со Чипка Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки Градник. Секси Чипка Нурнува Контура : Додадете некоја романса во вашата долна облека со овој детален нурнувачки градник од нашата бутик колекција. Овој дизајн во стилот на нуркање се сече за да се додворува поцелосна биста, подобрувајќи го вашето природно деколте. Лесни Чаши За полнење : женскиот стил доаѓа со светло полнење за да ја подобри вашата силуета, а чашите се обложени за мазен изглед под облеката. Долна жица за поддршка чувство. Мрежа и Чипка Бендови : чипка детали ласкави вашиот прекрасен грб и дише мрежа бендови ќе се задржи свежо цел ден. Балетскиот грб во форма на буквата у создава совршено вклопување. Нежна Поддршка под жица : Со поддршка под жица, ги обезбедува потребните потпори, ги крева градите, помага да се создаде совршена природна форма. Прицврстување : кука И затворање На Очите Централни Детали Дизајн : Исклучиво дизајнирани централни свилени ленти додава ултра-софистицирани детали. Опсег на големина : 32б-38 DD TRCompare Женска Секси Чипка Притисни Градник Поместена Цветна Контура Под Жица Лесно Наредени Нурнува Градник-red34d.


Карактеристики на понудата

Слични понуди