• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зпанкса Женски Сандали Кристал Шуплив Грб Патент Тркалезни Пети Шупливи Сандали Римски Чевли Жени Клин Сандали За Жени Злато 38

Зпанкса Женски Сандали Кристал Шуплив Грб Патент Тркалезни Пети Шупливи Сандали Римски Чевли Жени Клин Сандали За Жени Злато

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Кристал Шупливи Назад Патент Круг Пети Шупливи Сандали Римски Чевли Женскикарактеристики : . ●Женски Сандали●удобна и мека, нелизгачка ѓон, постава што дише.●Висококвалитетен Материјал● : удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.Совет дизајн стилски, глетка, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете quodes Offices : Женските сандали се комбинираат со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден изглед. модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен живот, погодни за жени, дами, јуниори, тинејџерки носат внатрешно и надворешно.€Лесно За Совпаѓање Q : овој чевел е неопходен додаток за вас. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или слатко здолниште, овие супер луксузни и удобни сандали можат да го направат секој фустан веднаш модерен. . Пол : Женипогодна Пригода : Лежерни Сцени : Отворено,Внатрешен Стил : Секојдневен Пакет : 1 Пар Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : . 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Типови На Стапала : Големина : 38 Должина на Стапалото : 24см/9.45 " ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5 сандали жени. платформа сандали. клин сандали за жени. сандали за жени облечени лето. плажа сандали за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди