• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Среќен Масовно Дрво Ирваси Портрет Нараквица Љубов Додаток Извртена Кожа Плетење Јаже Нараквица

Среќен Масовно Дрво Ирваси Портрет Нараквица Љубов Додаток Извртена Кожа Плетење Јаже Нараквица

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот. Ширината е 2,5 См (0,9 инчи)Класификација : Нараквица, Плетење, Додатоккарактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран со две изопачени кожни јажиња-метален сребрен тон "бесконечност" знак и "Љубов"Привлечност-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Среќен Масовно Дрво Ирваси Портрет Нараквица Љубов Додаток Извртени Кожа Плетење Јаже Нараквица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди