• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Саундерс Куршум Поени Гр. Пк

Саундерс Куршум Поени Гр. Пк

 
DEN 2878.40

Количина на стоки
Достапно

Точка на куршум во стилот на завртки дизајнирана за вежбање и целна употреба.Карактеристики : Завртка во стил;Точка На Куршум;за вежбање и целна употреба Саундерс Точка На Куршум : Завртка во стил. Куршум Точка. За вежбање и целна употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди