• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Винзор & Њутн Скептре Злато Серија Еднократен Рамен, 1 2

Винзор & Њутн Скептре Злато Серија Еднократен Рамен, 1 2

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа четка нуди мешавина од самур коса и избрани синтетички влакна за цврсти, остри линии и широки миења на боја. Издолжената рамна форма се користи за мешање или работа со миење акварел. Рачка во боја на бургундија. Беспрекорен, позлатен никел ферул. Традиционален стил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди