• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мејсон Жил Женски Печатени Краток Ракав Скапоцен Камен Вратот Врвот Розова Големина Мали

Мејсон Жил Женски Печатени Краток Ракав Скапоцен Камен Вратот Врвот Розова Големина Мали

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Првично инспирирана Од парискиот уличен стил, Мејсон Џулс нуди курирана колекција на класични парчиња со модерен пресврт. Брендот е дизајниран да му овозможи на милениумскиот клиент да негува разигран, но стилски пристап кон нејзината гардероба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди