• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Флолео Женски Печатење Чипка Блузи Дозвола Плус Големина Симпатична Лето V-Вратот Повик Лабава Врвот Краток Ракав Копче Блузи Блузи Блузи Мода

Флолео Женски Печатење Чипка Блузи Дозвола Плус Големина Симпатична Лето V-Вратот Повик Лабава Врвот Краток Ракав Копче Блузи

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Е-пошта * Краткометражен/3/4/Долг ракав, v/кружен врат, цвет со цврста боја/печатење, специјална ребреста блок шема, опуштено вклопување.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. "Совети" маици за Жени Препорачани Машини За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Обложувајте Или Закачувајте Суви. Толку Симпатична Со Фармерки, Шорцеви или Здолништа, под Јакни или Кардигани Во Лето, Пролет или Fall.Едноставен И Обичен Дизајн со Висококвалитетна Ткаенина, Ви Овозможува Да Дојдете Со многу изгледи Од Удобен до Шик и Стилски.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Елекот го прави повеќе секси и привлечен за носење. Тој е мек за кожата, дише, лесен и удобен за носење. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени.Мода Женски Лето V-Вратот Повик Чипка Крпеница Солидна Caims Блуза Topfeares : 1. "Маици кошули за жени Мора Да Имаат за на Отворено, Кампување, Работа, Забава, Плажа, Празници, Училиште, Секојдневно Секојдневно, Патување, Дома, Јога итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди