• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мерока Велосипед Велосипед Возење Велосипед Воздушен Заден Шок Заклучување За Мтб

Мерока Велосипед Велосипед Возење Велосипед Воздушен Заден Шок Заклучување За Мтб

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : *сосема нов висок квалитет* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив* Карактеристики : добар ефект на апсорпција на удари, супериорна функција, погоден за сите видови лоша површина на патот, ефикасно олеснување при возење насилни вибрации* Изработен од силен метален материјал* амортизери за велосипеди, преклопни планински велосипеди, амортизери со централна рамка, резерви за возење велосипед* колку е поголем бројот на килограми, толку е поголем стресот спецификации : Должина : 125/150/165/190/200ммматеријал : алуминиумска легура : црна како слика забележете дека фабричкиот притисок на воздухот е 100пси. При прилагодување на воздушниот притисок сами, се препорачува воздушниот притисок во воздушната комора да не надминува 180ПСИ, во спротивно тоа ќе предизвика прекумерен воздушен притисок и оштетување на цилиндерот.Пакет листа : 1* амортизер2*srew Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : GLFILL Meroca Велосипед Велосипедизам Воздушен Заден Шок Заклучување 125/150/165/190/200mm за Мтб. Материјал : мала тежина, добра јачина и отпорност на добро температура, добра отпорност на удар. Изглед и перформанси : автоматско сечење, мазен раб, одговара на повеќето друмски велосипеди, нежна текстура. Компатибилност : мазна површина и извонредна изработка, одговара на повеќето велосипеди. Лесна Инсталација : Сосема нова и квалитетна, лесна за инсталирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди