• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Да Винчи Четка Маестро Наежвам Четка, Филберт, 10

Да Винчи Четка Маестро Наежвам Четка, Филберт, 10

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа четка со влакна од свињи е во форма на рака и прецизно изработена со екстра силни, но еластични двојно варени влакна кои даваат повеќе пролет на вашите потези. Испреплетените влакна обезбедуваат подобра способност за носење боја-идеални за нафта и акрилни апликации. Рачно изработен, испреплетен дизајн, месинг ферул отпорен на ' рѓа, Изработен Во Германија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди