• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајнер Пролет Лето Мажи Обични Памучни Ленени Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Бели

Дизајнер Пролет Лето Мажи Обични Памучни Ленени Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Бели

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" должина : 73см/28.74"големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо : 54см/21.26" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13"тип на шема : еднобојна2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Повод : Дневен, Секојдневен, Забавен Стил : Секојдневен, Моден5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Должина На Ракавот : Долга Дебелина : Стандард3.Совршен Натпревар со вашите омилени црни тексас фармерки, etc.Season : Summer1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Материјал : Полиестерген : Машкикако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : одговара на големината што добивате : 1 Компјутер Мажи Топ Блузадизајнер Пролет Лето Мажи Обични Памучни Ленени Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Јака На Штандот4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : мажи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди