• Најдобра цена
  • Неодамнешно
постави Бебе Девојка Облека 0-Месеци Доенчиња Ребрести Ромпер Возбуда Цветни Шорцеви Лента За Глава Симпатична Дете Бебе Девојка Облека Во Собата, Вино Црвено, 12 Ме

постави Бебе Девојка Облека 0-Месеци Доенчиња Ребрести Ромпер Возбуда Цветни Шорцеви Лента За Глава Симпатична Дете Бебе Девојка

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

3 ПАРЧИЊА Облека За Девојчиња Од 0-24 Месеци Девојчиња За Бебиња Ребрести Шорцеви Со Шорцеви Облеки За Ленти За Глава 3 Парчиња/КОМПЛЕТ Симпатични Комплети За Облека За Девојчиња за бебиња за 0-24 Месеци ќе ја задоволат вашата имагинација за симпатичност.95% памук 5% спандекс, мек и удобен за носење, безопасен за кожата. Фонт печати еднобојна бебе девојки ромпер врвот + цветни печати дното шорцеви, со иста коса бенд, така што 0-2 години вашето мало девојче изгледа многу симпатична. Носете го за семејни собири, дневна облека, облека за играње, тушеви за бебиња, внатрешни, надворешни, семејни облеки за фотосесија. Облеката за девојчиња ќе биде најдобриот подарок за летна облека за девојчиња! Предвремено затворање. Машинско Перење,рачно перење препорачано. 95% памук и 5% спандекс облека за новороденчиња за девојчиња, мека ткаенина што дише за кожата. 0-24 Месеци девојче лето облека : 0-6 бебе девојка облека, 6-12 месеци бебе девојка облека,бебе девојка облека 12-18 месеци, 18-24 месеци девојка облека. Прекрасни девојки симпатична летна облека-3 парчиња.возбуда ребрести ромпер врвот, цветни печати меки шорцеви и лента за глава дете девојка облека поставува. Одлични подароци за девојчиња.совршен за семејна забава, секојдневно носење дома, игротека, туш за бебиња, внатрешен, надворешен простор, семејни фотографии, Велигден, забава и одмор. Ќе Добиете : 1 х бебе девојка ромпер, 1 х шорцеви, 1 х лента за глава.


Карактеристики на понудата

Слични понуди