• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Смешни Хавајски Кратки Ракави Преголеми Кратки Ракави Хавајски Кошули За Деца

Смешни Хавајски Кратки Ракави Преголеми Кратки Ракави Хавајски Кошули За Деца

 
DEN 302.40

Количина на стоки
Достапно

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди