• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тајканон Божиќ Подарок Сјајот Вештачки Цвеќиња Елка Виси Украс Фестивал Прозорец Декор

Тајканон Божиќ Подарок Сјајот Вештачки Цвеќиња Елка Виси Украс Фестивал Прозорец Декор

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

5 парчиња Божиќен Сјај Шупливи Вештачки Цвеќиња Новогодишна Елка Висечки Украс Фестивалски Декор За Прозорци Светки Цветни Подароци Карактеристика : 100% Сосема нова И висококвалитетна совршена Декорација За Божиќна Забава Пригода : Божиќ, Дом, Забава, Новогодишни Спецификации : . Име на производот : Шуплив цвет. Материјал : ЈП. Боја : 13 бои, како што е прикажано(ве Молиме погледнете ја сликата за купување). Големина на производот : околу 9 см. Пакетот вклучува : 5 парчиња. Забелешка : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики. 3.Ве молиме дозволете 1-3 ММ се разликува поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди