• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Волфрам Дипломирањето Класа На Бендот Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат Црна Закосени Работ Бранеа Полиран

Волфрам Дипломирањето Класа На Бендот Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат Црна Закосени Работ Бранеа Полиран

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од волфрам карбид има многу полирани рабови, завршница слична на огледало. Нашите прилагодени прстени за удобност се направени од вистински волфрам карбид и одговараат и на мажите и на жените различни фенси стилови. Размислувате да го купите како подарок за вашиот значаен другар? Маж или жена? Брат или сестра? Мајка или татко? Најдобар пријател? Се гордееме што сме лидери на елегантни, масни и модерни дизајни на прстени со неверојатни сопствени гравури кои можат да послужат како знак на љубов кон вашата заедница, фандом, нервоза или едноставно кон неговата или нејзината. Едноставниот, но стилски дизајн вклучува закосени рабови и ги покажува Жолто Позлатените 18к.


Карактеристики на понудата

Слични понуди