• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Индустриски Ленти Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Индустриски Ленти Со Долги Ракави

 
DEN 535.84

Количина на стоки
Достапно

Без разлика што носи денот, имате кошула која ќе ве задржи да изгледате најдобро. Нашата индустриска работна кошула со ленти доаѓа со копче надолу напред и дводелна, обложена јака со престој за да ви даде изглед на професионалец додека претходно излечениот издржлив печат ги држи брчките подалеку. Не дозволувајте стресот на успехот да го намали вашиот стил. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Индустриски перење пријателски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди