• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мажи Men И Зима Топол Џеб Со Долг Ракав Лабава Кошула Врвни Јакни Палта Јакна Со Патент

Мажи Men И Зима Топол Џеб Со Долг Ракав Лабава Кошула Врвни Јакни Палта Јакна Со Патент

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно

Сезона : umn и зима. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Што добивате : Табела За Палто НА КОМПЈУТЕР : . Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20"Големина : Л Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 61.50 см/24.21" Должина : 66см/25.98"Големина : xl Биста : 116cm/45.67" рамо : 48cm/18.90" ракав : 63cm/24.80" должина : 68cm/26.77"големина : Xxl биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 64.50 cm/25.39" должина : 70cm/27.56"големина : xxxl биста : 124cm/48.82" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 66cm/25.98" должина : 72cm/28.35" € Карактеристики} Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ®Сезона, машкиот Капут Е Лесен и Може Да Биде Добро Усогласен со Панталоните. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди