• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рејв Спорт Рејв Темпо Суп Лопатка - Јаглеродни Влакна Вратило-Бело

Рејв Спорт Рејв Темпо Суп Лопатка - Јаглеродни Влакна Вратило-Бело

 
DEN 2655.84

Количина на стоки
Достапно

Со уникатна хибридна конструкција темпото стоечко лопатка од Рејв Спорт обезбедува силна вратило од јаглеродни влакна за мала флексибилност со прилагодлива должина до 84 инчи. Цврстото сечило од фиберглас нуди трајна издржливост што нема да ја исече или изгребе вашата табла. Qwik Snap систем за прилагодување прилагодлив во чекори од 1 инчи вклучува : Еден (1) Бренд на лопатка : RAVE Sports Model : 20861 Materials : вратило Од Јаглеродни влакна/ сечило од фиберглас боја : Бела Тежина : 1,7 фунти димензии на сечилото : 16 инчи висока x 7,25 инчи широка вкупна должина : 69-84 инчи долго ТЕМПО SUP лопатка-вратило Од Јаглеродни влакна - бело уникатната хибридна конструкција на лопатката темпо Обезбедува силна вратило од јаглеродни влакна За Помал Флекс Со Тесно Сечило од фиберглас од 7,25 инчи, што е потрајно И со помала веројатност Да ја чипсува Или изгребе Вашата Табла. Колерот За прилагодување Qwik Levr овозможува лесно прилагодување на висината на водата од 69" до 84" високи. Лесен со само 1,7 килограми (771 грама) и исполнет со пена значи, ако случајно ја испуштите лопатката, таа плови. Вратило од јаглеродни Влакна и сечило Од Фиберглас. 7.25" х 16 " сечилото. Кога го прилагодувате лопатката општо земено, висината на лопатката треба да биде 8-10 инчи над висината на веслачот. Почнувајќи без чевли на и крената рака, рачката на лопатката треба да седи во вашата дланка. Фаутри : Јаглеродно Стакло Ултра лесна конструкција. Сечило од фиберглас/вратило Од Јаглеродни Влакна. Квик Левт прилагодете колет. Бесконечна прилагодливост. Прилагодливост : 69"-84". Ширина на сечилото : 7.25". Висина на сечилото : 16". Тежина : 1,7 килограми. (770 грама). Достапно во црвено или бело сечило. Совршен за средни до напредни веслачи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди