• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пликови За Покани Обложени Со Фолија, 1 4 1 4

Пликови За Покани Обложени Со Фолија, 1 4 1 4

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Џем Хартија И плик белите пликови А7 со облоги од сребрена фолија се со големина од 5,25 х 7,25 инчи. Оваа големина ги прави идеални за покани и честитки со стандардна големина! Изработени од висок квалитет, 24 фунти. хартија, овие пликови се бели и имаат сјајни облоги од сребрена фолија. Сите примачи на кои им се испраќаат овие пликови ќе го забележат елегантниот сребрен трепет кога ќе ја отворат својата пошта! Секој од нив има директно размавта и сигурно затворање на непцата за да ги чува предметите безбедни додека се транспортираат преку пошта. Овие пликови се фантастични за пошта за време на сезоната на празници! Користете Ги за да испратите Божиќни честитки или покани на вашата годишна празнична забава! Боја : Бела Со сребрена фолија наредени. Фолија дава плик природен изглед сјај. Големина : А7 (5,25 х 7,25 инчи). Одличен начин да ги направите вашите прилики уште поспецијални. Количина : 50 по пакување. Пошта за импресионирање. Се одликува со мазна завршница од хартија и сјајна постава од фолија за да додадете боја на која било пошта. Совршен за лична пошта, деловни пораки, честитки, соопштенија и многу повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди