• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кабел За Управување Со Бо 16 Голем, Кабел Скривач За Моќ Лента, Електричен Кабел За Складирање Организатор, Црна

Кабел За Управување Со Бо 16 Голем, Кабел Скривач За Моќ Лента, Електричен Кабел За Складирање Организатор, Црна

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Компактната и заштеда на простор ќе ја надополни секоја средина. Спречете ја стресната збрка на заплеткани и хаотични жици. Криењето на приклучоците и каблите ќе помогне да се спречи потенцијална опасност за децата. Лесно за отстранување и инсталирање кликнете заклучи капак.


Карактеристики на понудата

Слични понуди