• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ландау Женски Класичен Опуштено Чистење Панталони

Ландау Женски Класичен Опуштено Чистење Панталони

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што дише се лесни за нега и нудат поудобно вклопување. Овие панталони обезбедуваат голема привлечност со елегантно сечење со права нога и се идеален избор за секојдневна работа. Еластичниот појас овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Бледнее;Ласкав џебен грб;2 Џебови : 2 аголни џебови на колковите;висококатница еластична половина за сигурно покривање при активно движење;доволно Издржлив за комерцијални алишта;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Редовно : 31 "Инсеам, Ситни : 28 1/2" Инсеам, Висок : 33" Инсеам;Големина Средно Отворање На Ногата : 17.625".


Карактеристики на понудата

Слични понуди