• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ликвит Боја Маркер, Парична Казна, Длето Нога, Светла Аква Зелена

Ликвит Боја Маркер, Парична Казна, Длето Нога, Светла Аква Зелена

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Одлична за уметнички дела од големи размери, фини детали, скицирање и мешани медиуми, оваа колекција на професионални акрилни маркери има брилијантни бои кои се лесни и трајни, што одговараат на спектарот На Ликвитекс. Прецизните врвки за квалитет нудат крајна контрола, додека системот на вентилите на пумпата произведува рамномерен проток на боја. Ликвитекс Боја Маркер, Парична Казна, 2мм Длето Нога, Светла Аква Зелена. Заменливи грицки. Високо пигментирани. На база на вода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди