• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Алатер Дуранго 48 Индустриска Дрвена Масичка За Кафе

Алатер Дуранго 48 Индустриска Дрвена Масичка За Кафе

 
DEN 1522.88

Количина на стоки
Достапно

Ова е смела, индустриска колекција која ќе даде изјава во вашиот животен простор. Со конструкција на бандаж, завртки и акценти на метални шипки ќе ви се допадне како овие парчиња го носат вашиот декор на ново ниво. Јазли, пукнатини, па дури и груби исечени рабови ги покажуваат оригиналните квалитети на дрвото. Нашиот лак завршува со светли и темни тонови овозможува природното зрно на дрвото да се покаже. Ова е смела, индустриска колекција која ќе даде изјава во вашиот животен простор. Со конструкција на бандаж, завртки и акценти на метални шипки ќе ви се допадне како овие парчиња го носат вашиот декор на ново ниво. Јазли, пукнатини, па дури и груби исечени рабови ги покажуваат оригиналните квалитети на дрвото. Нашиот лак завршува со светли и темни тонови овозможува природното зрно на дрвото да се покаже.


Карактеристики на понудата

Слични понуди