• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Оди Носорог 8076Б Џебни Шини За Кревети За 14 - Силверадо 1500, Силверадо ХД, Сиера ХД, Сиера ХД, Сиера 1500, Силверадо ЛД, Сиера Лимитед, Силверадо ХД

Оди Носорог 8076Б Џебни Шини За Кревети За 14 - Силверадо 1500, Силверадо ХД, Сиера ХД, Сиера ХД, Сиера 1500, Силверадо ЛД,

 
DEN 3008.00

Количина на стоки
Достапно

Удел Џеб Кревет Шини Ограничена Доживотна гаранција за материјали и изградба и 5 годишна гаранција на Полу-Сјајна Црна Завршница. Прилагодено алатка кутија големина шини на располагање. Одговара 2019 Силверадо 1500 Класичен. Залепената заптивка за монтирање на пена избегнува метален контакт. Нема вежба удел џеб планината дизајн. Заварена челична основна плоча за дополнителна цврстина и лесна инсталација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди