• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК4411ПВ Чоколадо Лабрадор Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства ЦК4411ПВ Чоколадо Лабрадор Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства ЦК4411ПВ1414 Чоколадо Лабрадор Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојно Чоколадо Лабрадор Зелени Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница ЦК4411ПВ1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.


Карактеристики на понудата

Слични понуди