• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB8472MAT Папилон Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 l x

Каролини Богатства BB8472MAT Папилон Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 27 l x

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подароци од папилон, колекционерски предмети Од Папилон, врати Од Папилон, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Исчистете го килимот со благ детергент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди