• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шампион Моќ Опрема 6250-Вати Отворена Рамка Бензин Инвертер Со Тивка Технологија

Шампион Моќ Опрема 6250-Вати Отворена Рамка Бензин Инвертер Со Тивка Технологија

 
DEN 11184.00

Количина на стоки
Достапно

Потоа, создадовме ефикасен механички дизајн за да го намалиме вкупниот отпечаток и тежина за 20 проценти. Поддршка на шампионот : Вклучува 3-годишна ограничена гаранција со бесплатна доживотна техничка поддршка од посветени експерти. Режим на чиста Моќност И Економичност : Режимот На Чиста моќност и Економичност самоуверено ја поврзува вашата чувствителна електроника и заштедува гориво.


Карактеристики на понудата

Слични понуди