• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Англиски Кокер Шпаниел Американско Знаме Знаме Платно Куќа Големина

Англиски Кокер Шпаниел Американско Знаме Знаме Платно Куќа Големина

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Тешко Знаме Со Големина На Полиестерска Куќа што мери приближно 28 х 40 инчи. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Печатени од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.


Карактеристики на понудата

Слични понуди