• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Денот На Свети Патрик Момчиња Маица, Големини 4 - & Хаски

Денот На Свети Патрик Момчиња Маица, Големини 4 - & Хаски

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен На Денот На Свети Пети со Оваа Маица Со Кратки Ракави со забавен графички принт и класичен дизајн на вратот на екипажот. Изработена во ткаенина од памучна мешавина, оваа маичка за момчиња е совршен врв за славење На Денот На Свети Патрик и носење пошироко заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Екипажот . Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Контраст графички печатење. Маица За Денот на момчињата Свети Патрик Од Патот за Славење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди