• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фронд 1 Завеса Прачка - Сатен Никел

Фронд 1 Завеса Прачка - Сатен Никел

 
DEN 431.36

Количина на стоки
Достапно

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка и финалето во собата. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува 1 " дијаметар завеса прачка, завршува и монтажа хардвер. Проекција : 3.625". Завршува Мерка : 3.5 "х 2.75 " х 2.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди