• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Игра Плус Производи Минијатурни Случај Торба-Сина

Игра Плус Производи Минијатурни Случај Торба-Сина

 
DEN 1279.68

Количина на стоки
Достапно

Големи висококвалитетни најлонски минијатури торба за носење. Наменети да се користат Со игра Плус кубење пена инсерти. Димензии : приближно 36"?36 " (може да отстапува до .5 инчи). Сина боја. Големи висококвалитетни најлонски минијатури торба за носење. Наменети да се користат Со игра Плус кубење пена инсерти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди