• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Здраво Маче 18 Велосипед

Здраво Маче 18 Велосипед

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Фановите на оваа симпатична мачка ќе го обожаваат велосипедот На Оваа 18-инчна Здраво кити девојка Од Динакрафт. Се одликува со издржлива челична рамка во бела боја со забавна графика. Велосипедот на оваа девојка од 18 инчи доаѓа опремен со торба за кормило, ѕвонче, стримери и тркала за обука. Има седиште за брзо ослободување од легура, кое лесно се прилагодува и едноставно се менува доколку е потребно. Доаѓа опремен со гуми со копчиња за влечење на патот, како и предни и задни сопирачки со дебеломер за дополнителна безбедност. Прилагодено Здраво Писе графика. Цврсти BMX рамки. Делукс кормило торба. Декоративни рачки на рачката. Ѕвонче на кормилото. Треперливи стримери. Кочница и предни и задни рачни сопирачки. Прилагодлив столб на седиштето. Отстранливи, прилагодливи тркала за обука. Доживотна гаранција на рамка и вилушка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди