• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Курт Адлер Батерија-Управувана 20l Топло Бело Писмо Среќен Божиќ Светло Во Собата

Курт Адлер Батерија-Управувана 20l Топло Бело Писмо Среќен Божиќ Светло Во Собата

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Овој комплет за топло бело светло од 20 ЛИТРИ со БАТЕРИЈА од Курт Адлер е брилијантен додаток на Вашиот Божиќен декор. Светлата имаат црвени и зелени осветлени букви што пишуваат, " Среќен Божиќ". Курт Адлер Батерија-Управувана 20l Топло Бело Писмо" Среќен Божиќ " Светлина Во собата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди