• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Круд Катер, РСТГ012, Отстранувач На Графити, Секој, Јасен

Круд Катер, РСТГ012, Отстранувач На Графити, Секој, Јасен

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Отстранувачот на графити има незапалива формула базирана на вода за да обезбеди безбедна алтернатива на опасните отстранувачи на графити базирани на растворувачи. Високо разноврсен дизајн е безбеден за употреба на повеќето тврди, меки и порозни површини, вклучувајќи алуминиум, бетон, знаци на автопат, пластика, сплит карпа, плочка, тула, стакло, улични знаци, винил и многу повеќе. Плус, безбеден е за употреба на проѕирни автомобилски завршетоци. Отстранувачот на графити е совршен за отстранување на акрилик, емајл, прајмер, заптивки, убијци на дамки, аеросолна боја, маслени лакови и многу повеќе. Круд Катер Отстранувач На Графити, Јасно, 1 Секоја (Количина) Нема непријатен мирис. На база на вода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди