• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кардоне 54-Повторно Произведен Вакуумски Засилувач на Сопирачките без Главен Цилиндар одговара изберете: 1995-ДОЏ НЕОН, 1995 - ПЛИМУТ НЕОН

Кардоне 54-Повторно Произведен Вакуумски Засилувач на Сопирачките без Главен Цилиндар одговара изберете: 1995-ДОЏ НЕОН, 1995

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Засилувачи на вакуумска Моќност На Сопирачките : 95-99 Доџ Неон, 95-99 Плимут НЕОНСКА ЕДИНИЦА ЗА НАПОЈУВАЊЕ. Засилувач На Сопирачките За Напојување. Одговара Изберете : 1995-1999 ДОЏ НЕОН 1995-1999 ПЛИМУТ НЕОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди