• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патување Колекција Жени Кристина Веганска Кожа Лизга На Отворени Пумпи

Патување Колекција Жени Кристина Веганска Кожа Лизга На Отворени Пумпи

 
DEN 551.36

Количина на стоки
Достапно

Колекцијата на мачиња Кристина од Патување ќе биде чевелот што ве привлекува комплименти, зголемувајќи ја вашата самодоверба како никогаш досега. Одржувањето на таа привлечност, нивната луксузна веганска кожа, детали за лак со повеќе ремени и отворен кружен прст ќе го додадат тој совршен стил за секоја пригода. Како бонус, нивното затворање со лизгање и обложено подножје ќе ги направат овие најудобни пар потпетици што некогаш ќе ги носите. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди