• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Официјална лиценцирана Грчка Сестринство Делта Фи Епсилон Емајлирани Лизгање На Бангл

Стерлинг Сребрена Официјална лиценцирана Грчка Сестринство Делта Фи Епсилон Емајлирани Лизгање На Бангл

 
DEN 1568.00

Количина на стоки
Достапно

Бидете дел од сестринството со оваа сребрена Нараквица Од Сребро Логоарт. Прикажувајќи симбол И лого На Делта Фи Епсилон во кружен виолетов емајлиран шарм од 19 мм, овој лизгачки тресок има и полиран финиш за безвременски и елегантен сјај. Носете ја вашата гордост на сестринството со овој впечатлив долг 7 инчи и широк 2мм. Стерлинг Сребрена, Делта Фи Епсилон, Бангл Нараквица, Полиран,.


Карактеристики на понудата

Слични понуди