• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бм 235 40Р 95В Одговара: 2012-Мерцедес-бенц е 4матик, 2012-Волво С Т Р-Дизајн

Бм 235 40Р 95В Одговара: 2012-Мерцедес-бенц е 4матик, 2012-Волво С Т Р-Дизајн

 
DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно

ОТАНИ БМ1000 235/40Р18 95В Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2011 Мерцедес-Бенц Е350 База 1997-2002 Мерцедес-Бенц Е320 База 2009 Фолксваген Пасат Комфортлајн 2007 Фолксваген Пасат 3.6 2013 ФОЛКСВАГЕН ЦЦ ВР6 4моција Извршен 2010-13 Волво Ц70 Т5 2016 Волво С60 Т5 Натпис Платина 2015 volvo s60 t6 Platinum 2012 Volkswagen Cc Лукс Плус 2006-07 Volvo C70 T5 2010-14 Volkswagen Eos Highline 2006 Porsche 911 Carrera S 2008 VOLKSWAGEN passat vr6 2000-02 Мерцедес-Бенц Е430 4matic 1997 Мерцедес-Бенц Е420 База 2017-18 Volvo S60 T5 Dynamic 2019-21 Bmw M2 Конкуренција 2008 Volkswagen Eos Vr6 2016-18 Bmw M2 База 2007 Folkswagen Eos 3.2 2003 Porsche 911 gt2 2011 Volvo S60 T6 2014 Фолксваген Cc R-Линија И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди