• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Крилон Металик Спреј Боја, оз. Месинг

Крилон Металик Спреј Боја, оз. Месинг

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

За светла, издржлива завршница на дрво, метал и многу други површини, оваа боја ќе го направи трикот. Одлично за додавање елегантни акценти, пренамена на пронајдени предмети или создавање привлечни уметнички дела, оваа формула за брзо сушење продолжува мазна и нема да работи или капе. Идеален за внатрешен мебел, додатоци, занаети и декор, обезбедува исклучителна издржливост, адхезија и мазност и карактеристики ЕЗ Допир 360°® врв за прскање за прецизно нанесување и помалку прекумерно прскање. Крилон Металик Спреј Боја, 11 мл. Месинг. Исушете на допир за 10 минути. Целосно се суши за 1 час. Внатрешна употреба само.


Карактеристики на понудата

Слични понуди